Veicot pasūtījumu www.parukas-pariki.lv Jūs piekrītat parūku veikala noteikumiem.

Parūku veikala lietošanas Noteikumi

 1. Kā tas strādā?
 2. Pasūtījums
 3. Prece
 4. Apmaksa
 5. Piegādes noteikumi
 6. Piegādes datumi un laiks
 7. Piegādes adrese
 8. Maksa par preču piegādi
 9. Piegādes adreses maiņa
 10. Strīdu risināšana

Privātuma politika

 1. Personas datu ieguve un izmantošana
 2. Citu ziņu ieguve
 3. Iegūto klienta personas datu izmantošana
 4. Personas datu nodošana uz ārvalstīm
 5. Iegūto klienta personas datu izmainīšana
 6. Klienta personas datu aizsardzība
 7. Piekļuve klientu personas datiem
 8. Drošība
 9. Privātuma politikas noteikumi un grozījumi

Kā tas strādā?

Jūs varat veikt pasūtījumus interneta veikalā esošajiem produktim jebkurā laikā, bet pasūtījumi tiks apstrādāt mūsu darba laikā. Piegādi nodrošina mūsu sadarbības partneri un to piegādes laiki var atšķirties un tikt pielāgoti Jūsu vēlmēm.

Visi pasūtījumi tiek noformēti izmantojot mūsu www.parukas-pariki.lv sistēmu. Ja Jūs neesat noslēdzis ar mums sadarbības līgumu, tad jūsu pasūtījuma izpilde ir iespējama tikai pēc maksājuma apstiprināšanas.

Veikt pasūtījumu ir vienkārši: Jūs izvēlaties produkciju, aizpildiet laukus par maksātāju, piegādes adresi (ja tas ir nepieciešams). Jūs veicat apmaksu. Par pārējo parūpēsimies mēs. Mēs sagatavosim jūsu pasūtījumu un nodosim to piegādes personālam.

Pasūtījums

Pasūtījumi tiek izpildīti katru dienu līdz pulksten 17:00, tiek piegādāti arī brīvdienās.

Iepirkšanās process

 1. Jūs izvēlaties Jūs interesējošos produktus un novietojiet tos iepirkuma grozā.
 2. Jūs noformējat pasūtījumu.
 3. Jūs izvēlaties piegādes variantu.
 4. Ja jums ir pieejams atlaižu kods, Jūs varat to norādīt attiecīgajā laukā, lai saņemtu pirkuma atlaides. Atlaižu kodi tiek piešķirti mūsu pastāvīgiem klientiem.
 5. Jūs norādāt informāciju par maksātāju.
 6. Ja piegādes adrese atšķiras no maksātāja adreses, jums ir jāaizpilda attiecīgi piegādes adreses lauki.
 7. Ja Jūs izvēlējaties piegādi ar pakomāta starpniecību, lūdzu pasūtījuma piezīmes laukā norādiet adresi uz kuru pakomātu Jūs vēlaties saņemt piegādi.
 8. Jūs apmaksājat savu pirkumu ar mūsu sistēmā integrēto Paysera maksājumu sistēmu.
 9. Mēs nekavējoties redzēsim Jūsu pasūtījumu un tā apmaksasa statusu. Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu.
 10. Mēs apstrādāsim Jūsu pasūtījumu mūsu darba laikā.
 11. Mēs sazināsimies ar Jums, ja mums būs kādas neskaidrības Jūsu pasūtījumā, t.sk. piegādes jautājumos.
 12. Jūs tiksiet informēts par pasūtījuma statusa izmaiņām Jūsu e-pastā. Ja Jūs esat reģistrējies lietotājs, tad Jūs vienmēr redzēsiet jūsu pasūtījumus Jūsu profilā — sadaļā Mans profils.

Prece

Mēs garantējam, ka Jūs vienmēr saņemsiet tikai augstākās kvalitātes preci, kas atbilst sitēmā esošām fotogrāfijām un aprakstiem. Visas fotogrāfijas atbilst esošajiem produktiem noliktavā. Gadījumā ja kāda iemesla dēļ prece nebūs pieejama mūsu noliktavā, mēs piedāvāsim jums izvēlēties citu produktu vai anulēsim rēķinu un atgriezīsim samaksāto naudu. Pievērsiet uzmanību ka praktiski visi mūsu piedāvāti produkti ir unikāli un nopērkami vienā eksemplārā.

Preces atgriešana

Mēs strādājām atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Klientam ir iespējams izmantot preču atgriešanas iespēju atbilsoši Ministru kabineta noteikumi Nr.255 «Noteikumi par distances līgumu» normatīviem. Ja parūka ir bijusi lietota tad higiēnas apsvērumu dēļ, noteikumi par distnaces līgumu uz to nevar tikt attiecināmi un parūka pieņemta atpakaļ netiks. Izmaksas par preču piegādi un starpnieka komisijas maksa par maksājumu pieņemšanu no klienta (parasti 0,50EUR) netiek atgriestas. Diemžēl arī uz karnevāla parūkām distances līguma noteikumus mūsu veikalā izmantot nav iespējams.

Apmaksa

Mēs pieņemam samaksu par mūsu pakalpojumiem bezskaidrā naudā — izmantojot starpnieku banklink sistēmu. Ja Jūs veicat apmaksu ar mūsu starpnieku banklink sistēmu, mēs uzreiz redzēsim, ka Jūs esat apmaksājis pasūtījumu un uzreiz ķersimies pie tā izpildes. Visas cenas norādītas www.parukas-pariki.lv tīmekļa vietnē ir ar PVN un ir galējās, kuras ir jāsamaksā klientam.

Atsevišķi tiek piemērota maksa par preces piegādi Latvijas teritorijā.

Piegādes noteikumi

Piegādes datumi un laiks

www.parukas-pariki.lv spēj piegādāt jūsu pasūtījumu jebkurā nedēļas dienā, bet Jums ir jāņem vērā, ka pasūtot preci pirms tādiem svētkiem kā Ziemassvētki, piegāde var kavēties, it īpaši ja piegāde tika izvēlēta ar Latvijas pasta starpniecību

Normētais preces piegādes laiks ar kurjera starpniecību ir laikā no 9:00 līdz 20:00. Piegāde Rīgā var tikt īstenota aptuveni 3 stundu laikā no pasūtījuma apmaksas brīža.

Piegādes adrese

Mēs nodrošinām pasūtījumu piegādi līdz saņēmēja adresei, izņemot gadījumus, ja saņēmējs atrodas kādā iestādē – slimnīcā, viesnīcā vai citur, tad pasūtījums tiek atstāts recepsijā un par to tiek informēts saņēmējs. Pasūtījums tiek skaitīts par izpildītu, arī tad, ja saņēmējs atsakās pieņemt pasūtījumu.

Veicot pasūtījumu ar pakomātu starpniecību, Jūsu pasūtītā prece tiks piegādāta līdz Jums izvēlētam pakomātam. Jūs saņemsiet apstiprinājuma īsziņu uz Jūsu norādīto pasūtījumā telefona numuru.

Maksa par preču piegādi

www.parukas-pariki.lv nodrošina piegādi

 1. Ar pakomātu starpniecību visā Latvijā
 2. Ar Latvijas Pasta starpniecību visā Latvijā
 3. Ar kurjera starpniecību Rīgā
 4. Ar kurjera starpniecību Latvijā

Piegādes izmaksas ir fiksētas katram piegādes variantam, bet tie var tikt mainīti laika gaitā mainoties piegādātāju transportēšanas izmaksām. Piegādes cenas norādītās pasūtījuma detaļās ir galējas un pēdējās kuras klientam ir jāsamaksā.

Saņemšana OMNIVA pakomātā – 4,00 EUR Piegāde Latvijas pasta nodaļā 5 EUR. Kurjerpiegāde Rīgā 5 EUR. Kurjerpiegāde Latvijā 10 EUR. Piegāde ārpus Latvijas ar pasta starpniecību – 10 EUR.

Piegādes adreses maiņa

Ja Jūs vēlaties mainīt pasūtījuma piegādes adresi, Jums ir jāinformē mūs pēc iespējas ātrāk, pirms pasūtijums netiek nodots kurjeram un piegādes departamentam. Lūdzu skatiet sadaļu Kontakti lai sazinātos ar mums.

Strīdu risināšana

Ja mums radīsies kādas domstarpības, tad mēs ticam, ka mēs spēsim risināt tās pārrunu ceļā. Mēs vadāmies pēc godīgās darbības politikas un atbilstosi Latvijas Valsts likumiem. Pamatotu pretenziju gadījumā mūsu kompānija atgriezīs Jūsu samaksāto naudu pilnā apmērā.

Privātuma politika

Pašnodarbinātā persona «Elena Romanovskaya» (turpmāk – www.parukas-pariki.lv) ir uzņēmusies pienākumu aizsargāt klientu privātumu. Saskaņā ar to esam sagatavojuši Privātuma politikas principus, kas attiecas uz klientu personas datu iegūšanu, izmantošanu, publicēšanu, nodošanu un uzglabāšanu. Mūsu darbība tīmeklī notiek saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, kā arī attiecīgiem Eiropas Savienības tiesību aktiem. Lūdzu, veltiet dažas minūtes tam, lai iepazītos ar mūsu Privātuma politikas principiem.

Personas datu ieguve un izmantošana

Par personas datiem uzskatāmas ziņas, kuras www.parukas-pariki.lv ar privātpersonas piekrišanu no tās iegūst, lai izpildītu noslēgtā līguma noteikumus vai lai turpmāk sazinātos ar šo privātpersonu.

Pastāvīgo klientu personas datu iegūšana var notikt šādi:

 1. sniedzot kontaktinformāciju (tostarp par Jūsu vārdu, personas personas kodu, pasta adresi, tālruņa numuru, elektroniskā pasta adresi, vēlamo saziņas veidu) mūsu tīmekļa vietnē vai citā vietā (piemēram, veikalā);
 2. no klienta konta tīmekļa vietnē www.parukas-pariki.lv vai izmantojot sīkdatnes (cookies);
 3. veicot pirkumus vai noformējot pasūtījumus mūsu tīmekļa veikalā, sniedzot kontaktinformāciju vai saglabājot trūkstošās ziņas, lai minētu vēlamāko pirkuma veikšanas veidu ( var pieprasīt brīvprātīgu personas datu vai personiskās informācijas sniegšanu dažās tīmekļa vietnes lapās. Nepieciešamie personas dati var būt Jūsu vārds, pasta indekss, elektroniskā pasta adrese, tālruņa numurs un citas ziņas);

Citu ziņu ieguve

Veicam arī anonīmu ziņu ievākšanu, proti, ziņu, kas nav attiecināmas uz kādu konkrētu cilvēku (ziņas par dzimumu, vecumu, dominējošo valodu, atrašanās vietu) un neļauj to tieši vai netieši identificēt.

Turklāt mēs varam ievākt arī vispārīgas ziņas par klientu darbību mūsu veikalos un tīmekļa vietnē. Šīs ziņas tiek ievāktas un izmantotas, lai mēs varētu klientiem sniegt informāciju par to, kādas preces, pakalpojumi un sadaļas piesaista vislielāko interesi. Vispārīgās ziņas šajā Privātuma politikā tiek izmantotas kā anonīmas ziņas.

Iegūto klienta personas datu izmantošana

Izmantojot iegūtos personas datus, mēs varam informēt www.parukas-pariki.lv klientus par gaidāmajiem notikumiem, kampaņām un jaunumiem. Klienti, kuri mūsu jaunāko ziņu izsūtni vai informāciju par viņus, iespējams, interesējošām precēm saņemt nevēlas, jebkurā laikā var dzēst savu vārdu no mērķauditorijas grupas saraksta. Iegūtos personas datus izmantojam, arī veicot preču piegādes un pildot saistības, kuras nosaka ar klientiem parakstītie līgumi.

Labākai klientu apkalpošanai www.parukas-pariki.lv informāciju par atsevišķiem klientiem var izpaust trešajām personām, kuras sniedz pakalpojumus www.parukas-pariki.lv un kuras saista līgums par konfidenciālas informācijas neizpaušanu. Par trešajām personām ir uzskatāmi, piemēram, mūsu sadarbības partneri, kuru pienākums ir tīmeklī nopirkto preču piegāde.

Personas datu nodošana uz ārvalstīm

www.parukas-pariki.lv darīs visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka tad, ja klienta personas dati tiek nodoti uz ārvalstīm, tiem tiek nodrošināta atbilstoša līmeņa drošība.

www.parukas-pariki.lv apņemas neizpaust klienta personas datus organizācijai vai kādai citai personai, kura atrodas valstī, kurā netiek nodrošināts atbilstošs personas datu aizsardzības līmenis, izņemot šādus gadījumus:

— klients tam ir piekritis;
— personas datu nodošana ir nepieciešama, lai noslēgtu līgumu ar klientu vai izpildītu ar klientu jau noslēgto līgumu;
— personas datu nodošana ir nepieciešama, lai noslēgtu līgumu vai izpildītu klienta interesēs jau noslēgtu līgumu;
— personas datu nodošana ir atļauta saskaņā ar piemērojamo normatīvo aktu prasībām.

Iegūto klienta personas datu izmainīšana

Klienta identificēšanai un saziņai ar viņu iegūtos personas datus ir iespējams aplūkot, mainīt un papildināt mūsu tīmekļa vietnē  www.parukas-pariki.lv , sadaļā Mans profils.

www.parukas-pariki.lv apņemas nodrošināt iegūto klienta personas datu precizitāti un pareizumu.

 Klienta personas datu aizsardzība

www.parukas-pariki.lv veic visus iespējamos drošības pasākumus (tostarp administratīvos, tehniskos un fiziskos), lai aizsargātu klientu personas datus. Piekļuve datu apstrādes un izmainīšanas funkcijām ir tikai pilnvarotām personām.

Piekļuve klientu personas datiem

Klientam, iesniedzot rakstveidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju:

— kādas ziņas par klientu ir iegūtas, datu ieguves avots, kad mainīta datos iekļautā informācija (ja normatīvie akti to atļauj);
— kādam mērķim veikta personas datu apstrāde, ziņas par personas datu saņēmējiem;
— informāciju par to, vai dati tikuši apstrādāti automatizēti.

Drošība

Visi klientu personas dati, kas kļuvuši zināmi www.parukas-pariki.lv tīmekļa veikala apmeklējuma laikā un veicot pirkumus tajā, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju.

Šifrētais kanāls datu nodošanai starp bankām ar Paysera starpnieka moduli nodrošina pircēja personas datu un banku rekvizītu drošību.

Lai aizsargātu klienta intereses, mēs nodrošinām:

— godīgu un likumisku personas datu apstrādi;
— personas datu apstrādi tikai atbilstoši minētajam nolūkam un nepieciešamajā apmērā;
— tādu personas datu uzglabāšanas veidu, kas nodrošina iespēju identificēt klientu jebkurā attiecīgajā brīdī, kurš nepārsniedz sākotnēji norādītajam datu apstrādes nolūkam paredzēto periodu;
— precīzu personas datu apstrādi un to savlaicīgu atjaunināšanu, labošanu vai dzēšanu, ja personas dati ir nepilnīgi vai neprecīzi.

Klientam ir tiesības pamatoti pieprasīt, lai viņa personas dati tiktu papildināti, laboti, kā arī lai personas datu apstrāde tiktu izbeigta vai dati tiktu dzēsti, ja tie ir novecojuši, nepilnīgi, nepatiesi, pretlikumīgi apstrādāti vai vairs neatbilst sākotnēji minētajam datu apstrādes nolūkam.

 Privātuma politikas noteikumi un grozījumi

Mēs pieņemam, ka pirms mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas vai aizpildot lūgumu kļūt par pastāvīgo klientu, Jūs esat izlasījuši mūsu Privātuma politikas principus un noteikumus, kā arī esat akceptējuši tos. Mēs paturam sev tiesības veikt grozījumus Privātuma politikas galvenajos nosacījumos, informējot par to visus pastāvīgos klientus.

Visu ar Privātuma politiku vai datu apstrādi saistīto jautājumu un problēmu risināšanai, kā arī gadījumos, kad klients vēlas atteikties no komercpaziņojumu saņemšanas vai pilnībā dzēst savus datus no sava profila, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot elektroniskā pasta adresi vl.ik1721012991irap-1721012991sakur1721012991ap@sl1721012991akiev1721012991