Parūkas kopšanas instrukcija

Parūkas kopšanas instrukcija

Daudzi no Jums ir jautājuši mums par parūkas kopšanu. Kā izrādās – parūkas kopšana ir ļoti vienkāršs process un tā veikšanai nav nepieciešamas kādas īpašas zināšanas vai iemaņas. Šajā rakstā mēs aprakstīsim kā to pareizi ir jādara, lai saglabātu Jūsu parūku ilgai lietošanai.

Parūkas kopšanai ir jāizmanto neitrālie mazgāšanas līdzekļi. Kā piemēram – šampūns, kondicionieris. Daudzas sievietes uzskata, ka ērti ir izmantot vairākas parūkas. Parūku maiņa dod Jums laiku parūku kopšanai un mazgāšanai. Mazgājiet savu parūku aptuveni reizi 2 mēnešos vai pat retāk.

Parūkas mazgāšana
1. Uzmanīgi iztaisnojiet parūkas matus, ja tie ir savijušies. Izmantojiet ķemmi gariem, taisniem parūku matiem un Jūsu pirkstus lokaniem, čirkainiem parūkas matiem.
2. Izšķaidiet šampūnu aukstā ūdenī un ielieciet tajā Jūsu parūku. Atstājiet to ūdenī uz 10-15 minūtēm.
3. Noskalojiet Jūsu parūku tīrā, aukstā ūdenī dažas reizes, kamēr viss šampūns netiks nomazgāts.
4. Izšķaidiet nelielu daudzumu kondicioniera aukstā ūdenī un atstājiet tajā parūku vēl uz 10 minūtēm.

Parūkas žāvēšana
1. Ieritiniet Jūsu parūku dvielī un ar uzmanīgiem plaukstu sitieniem atbrīvojiet to no ūdens. Nekad neķemmējiet Jūsu parūku, kamēr tā vēl nav izžuvusi.
2. Būtu labi, ja Jūs varētu uzvilkt Jūsu parūku uz kāda manekēna līdz pilnīgai tā izžūšanai.
3. Kad parūka ir izžuvusi, Jūs varat saķemmēt to. Matu laku izmantot ir aizliegts.

Lai parūkas sintētiskā škiedra nedeformētos – nekad nelietojiet karstu fēnu vai arī karstos matu ieveidotājus. Kaut arī mūsu parūkas ir izgatavotas no neuzliesmojoša materiāla – vienalga turiet tos tālāk no atklātās uguns.

Parūka ir gatava lietošanai! Patīkamu nēsāšanu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *